Spinningomania jest Polską marką powstałą w 2020 roku. Jak sama nazwa wskazuje, jest sklepem internetowym ukierunkowanym tylko i wyłącznie na jedną grupę wędkarzy - spinningistów! Jesteśmy pasjonatami od młodzieńczych lat, dlatego też nie zabraknie Tobie tutaj wiedzy, dużego doświadczenia w branży, oraz wyselekcjonowanych produktów, które przyczyną się do Twoich wędkarskich sukcesów o czym sam się przekonasz!

 

ZASTANAWIASZ SIĘ CZY WARTO ZROBIĆ TUTAJ ZAKUPY? JASNE ŻE WARTO! DLACZEGO?

1. STAWIAMY NA JAKOŚĆ, NIE ILOŚĆ  - produkty znajdujące się u nas są sprawdzone na wielu łowiskach, wielu bojach i sytuacjach. Kilka lat doświadczeń na rynku wędkarskim sprawiły, że mogliśmy przyjrzeć się produktom z bliska i skonfrontować z naszą praktyką. Dlatego doskonale wiemy jaką jakość produktu zaoferować Tobie i czego od niego oczekujesz. Tutaj nie ma kompromisów - albo jest coś dobrego, albo wcale!

2. STAWIAMY NA POLSKI HANDMADE! - wspieramy i doceniamy naszych producentów, zwłaszcza tych, którzy w wyniku swoich wędkarskich lat doświadczeń stworzyli przynęty przynoszące wędkarzom spektakularne wyniki! Dobre, bo Polskie! 

3. PROFESJONALNE DORADZTWO - chciałbyś poradzić się odnośnie wyboru przynęty na Twoją wodę? A może chciałbyś się wybrać z nami na wyprawę wędkarską, na którą potrzebował byś piękną, ręcznie robioną wędkę najwyższej jakości? Wędkarstwo tak Cię wciągnęło, że chcesz kupić porządną łódź wędkarską z całym osprzętem, ale nie wiesz jaki wybrać?! Oferujemy Ci profesjonalne doradztwo, nie tylko przy doborze produktów i samego wędkarstwa, ale także kwestii dotyczących sprzętu motorowodnego!

4. SZYBKA DOSTAWA! - Cenimy sobie Twój czas i jak najszybszą chęć pójścia na ryby z produktami zakupionymi u nas! Dlatego w chwili dokonania przez Ciebie zakupów, paczka jest szykowana i wyrusza natychmiast w drogę, gdzie pojawia się w 1-2 dni na Twoich rękach!

5. INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA! - Jeżeli potrzebujesz danej przynęty w większej ilości(+15szt), chciałbyś żeby posiadała kolor według Twoich potrzeb, a może masz indywidualny projekt, który możemy dla Ciebie zrealizować - zadzwoń, lub napisz! Spełnimy Twoje oczekiwana dodając do tego 15% rabatu!!!

 

SPINNINGOMANIA TO NIE TYLKO SKLEP!!!

Dla nas wędkarstwo to nie tylko pasja, ale także praca i styl życia. Kochamy to co robimy i uwielbiamy dzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem, prowadząc sportowy fanpejdż na facebooku - FISHING DIVISION. Dlatego postanowiliśmy zrobić coś więcej dla Was!

Prowadzimy przewodnicze wyprawy sumowe i spinningowe na Odrze w okolicach Szczecina, oraz morskie wyprawy do skandynawii! Przeżyj z nami niesamowitą, wędkarską przygodę mierząc się z rzecznym królem, zdobądź nowe doświadczenie, albo wyrusz na morskie okazy do Norwegii w okrasie zapierających dech w piersi widokach!