WITAJ!

Spinningomania jest marką powstałą w 2020 roku jako sklep internetowy. Naszą specjalizacją jest przede wszystkim elektronika wędkarska, łodzie oraz ich wyposażenie pod kątem wędkastwa spinningowego. Z naszej strony możesz liczyć na pełne doradztwo i wstarcie techniczne. Możesz być pewien, że sprzęt którego potrzebujesz będzie idealnie dopasowany pod Twoje oczekiwania i preferencje.

Wspieramy rodzimych producentów i marki, dlatego znajdziesz w naszym sklepie również profesjonalną odzież outdoorową, zawodniczą, przynęty handmade, wędziska oraz inne produkty niezbędne każdemu wędkarzowi. 

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy większość dni w roku spędzają na wodzie zarówno jako wędkarze, przewodnicy a także szkoleniowcy z zakresu obsługi elektroniki, czy też wyposażania łodzi wędkarskich. Nasze doświadczenia oraz potrzeby klientów sprawiają, że jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw największym wyzwaniom i oczekiwaniom, dlatego zaufało nam już wiele osób! Zapraszamy Ciebie serdecznie do kontaktu z nami, abyś mógł przekonać się o tym osobiście!

WĘDKARSKIE WYPRAWY

Jako, że jesteśmy pasjonatami spinningu, lubimy wędkarskie podróże a część z nas jest przewodnikami - w naszej ofercie znajdziecie również wyprawy wędkarskie w różne zakątki świata na niesamowite i urokliwe łowiska, obfitujące w okazy swojego gatunki. Od ponad metrowych szczupaków, rekordowych okoni, sandaczy, po kolosalne sumy w okrasie hiszpańskiego słońca, malownicze rzeczki z pstrągami, skończywszy na zapierających dech w piersi norweskich fiordach i morskich olbrzymów! Koniecznie sprawdź te oferty!

MONTAŻ ELEKTRONIKI I ELEKTRYKI NA ŁODZIACH

Kochamy łodzie, dlatego swoją ofertę poszerzyliśmy o montaż elektroniki i elektryki, oraz każdej dowolnej konfiguracji według potrzeb klientów. Swoje usługi oferujemy na terenie Gryfina (miasto 29 km od Szczecina), gdzie dysponujemy profesjonalnym sprzętem, niezbędnym do wszelkich instalacji i modernizacji łódek. Zaufało nam już wiele osób z każdego zakątka Polski, a także z zagranicy! Zapraszamy!