AKUMULATOR JMC LIFEPO4 100AH 12V BLUETOOTH

Idealny do zastosowań w łodziach, kamperach, systemach fotowoltaiki, magazynach energii

Poprzez użycie nowoczesnych ogniw pryzmatycznych LiFePO4, waga akumulatora jest mniejsza o około 55% od wagi tradycyjnego akumulatora kwasowo-ołowiowego, zapewniając jednocześnie ogromny wzrost wydajności i pojemności, dzięki czemu nie traci ani jednej sekundy czasu pracy. Zaprojektowane zostały do czegoś więcej niż tylko zwykłego przechowywania energii, są stworzone, aby zapewnić długotrwały spokój ducha, dzięki ich ogromnej trwałości co przekłada się na ekonomię codziennego użytkowania w domu, w łodzi, kamperach, systemach fotowoltaiki, magazynach energii itp., gdzie zaufanie, bezpieczeństwo a także dbałość o środowisko naturalne ma największe znaczenie. Akumulatory JMC ADVENTURE LiFePO4, których katoda wyprodukowana jest ze związków litu, żelaza, fosforu i tlenu, nie posiadają efektu pamięci. Pod względem niepalności i niewybuchowości są zbudowane z najbezpieczniejszych ogniw dostępnych na rynku.

Zalety:

Dłuższa żywotność: bateria JMC LiFePO4 zapewnia 6000 cykli ładowania przy 5 letniej gwarancji w porównaniu do 200-500 cykli i 2 letniej gwarancji standardowych akumulatorów kwasowo-ołowiowych.

Wydajna moc: Płaska krzywa akumulatora JMC LiFePO4 utrzymuje napięcie powyżej 24 V do 90% jego pojemności, zapewniając rewelacyjne zwiększenie czasu pracy w porównaniu do zaledwie 50% pojemności w przypadku akumulatora kwasowo-ołowiowego. Akumulatory JMC ADVENTURE mogą być ładowane dużym prądem co znacząco skraca czas przygotowania baterii do efektywnej pracy eliminując zbędne przestoje urządzeń wymagających ciągłego i sprawnego zasilania..

Niska waga: bateria LiFePO4 25,6V 100Ah o wadze 20 kg to tylko 45% wagi standardowego akumulatora, co czyni ją bezdyskusyjnym wyborem do pojazdów kempingowych, łodzi, jachtów morskich i poza siecią, gdy bierze się pod uwagę holowanie lub mobilność.

Pełna ochrona: Wbudowany unikalny system zarządzania baterią (BMS) chroni ją przed przeładowaniem, głębokim rozładowaniem, przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem oraz nadmiernie niskim współczynnikiem samorozładowania, zapewniając bezobsługowe przechowywanie do 1 roku. Idealny akumulator do sterowanego użytkowania w temperaturach od 0 stopni Celsjusza lub ze sterownikami słonecznymi i czujnikami temperatury, które obsługują odcięcie baterii przy niskiej temperaturze.

ZALECANA ŁADOWARKA PRZEZ PRODUCENTA: VICTRON -> https://spinningomania.pl/sl/ladowarki-victron/244

AKUMULATORY JMC LIFEPO4 POSIADAJĄ APLIKACJĘ, KTÓRĄ MOŻNA POBRAĆ PONIŻEJ!

Aplikacja Iphone -> https://apps.apple.com/cn/app/jmc-bluetooth/id6444226396
Aplikacj Android -> https://play.google.com/store/apps/details?id=yep.jmc&gl=PL

2799,00

Właściwości wariantu:
Napięcie nominalne: 12,8V,
Pojemność nominalna: 100AH,
Praca przy obciążeniu 20A: 300 min,
Waga: 11,5 kg,
Wymiary: 260x168x209 mm,
Gwarancja: 5 lat

Dostępność: dostępny

Akumulatory LiFePO4