BigFatBug Invisible Creature 1szt

BigFatBug to imitacja larwy, która został stworzona z myślą o najbardziej przebiegłych i ostrożnych pstrągach. Jak się okazało w fazie testów przeszedł najśmiejsze oczekiwania, co popchnęło projekt dalej, tworząc BigFatBuga w wielu wersjach kolorystycznych i w trzech rozmiarach!

BigFatBug w 5cm wersji to nie tylko killer na pstrągi, ale także okonie, klenie, czy jazie! Pokochał go również okazały białoryb, jak leszcz, duże płocie, oraz każda inna ryba chcąca zjeść tą larwę!

BigFatBug w 7cm wersji jest egzemplarzem bardzo uniwersalnym, bardziej selektywnym, oraz ukierunkowanym na większe gatunki ryb takie jak sandacze, okazałe okonie, klenie, czy szczupaki.

BigFatBug w 11cm wersji ukierunkowany jest już typowo na duże drapieżniki jak sandacz, szczupak, czy sum. Jest kapitalną propozycją do łowienia z opadu na zestaw z czeburaszką, a jak też się okazało do metody cieszącej się coraz większą popularnością ze względu na skuteczność - vertical!

Jest to przynęta wykonana z dosyć miękkiego materiału, dzięki czemu w połączeniu z jego budową, odnóżami i całym wyglądem, prezentuje się niesłychanie naturalnie w wodzie. 

Rekomendowanym zbrojeniem tej przynęty i najlepszą jej prezentacją są głowki typu Stand Up, zbrojenie na zestawie z czeburaszką, Drop Shot lub boczny trok. 

2,70

Właściwości wariantu:
DŁUGOŚĆ: 5cm

Dostępność: dostępny

BigFatBug zrobiony jest z miękkiego i pływającego materiału, gdzie w połączeniu z jego żeberkowaną budową robak odwzorowuje naturalne zachowanie larwy. Dopalony zapachem sera, lub rybnym(w zależności od koloru), dodatkowo pobudza linię boczną ryb wzbudzając jej zainteresowanie. 
Pakowany w eleganckie, zakręcane słoiczki. Dostępny w 16 przemyślanych i sprawdzonych kolorach!

Projekt powstał dzięki wieluletniemu wędkarskiemu doświadczeniu. Stworzony przy użyciu grafiki 3D, aż do momentu powstania drukowanego modelu, po formę i ręczne odlewy. Jest to produkt Polski handmade z którego jesteśmy bardzo dumni!

BigFatBug