Fly Pike Wiggle Tail Fire Head

Fly Pike Wiggle Tail to szczupakowa mucha zakończona wymiennym, falującym ogonem. Bardzo znany i skuteczny model wśród wielu wędkarzy specjalizujących się w połowie szczupaków na tego typu przynęty, oraz topowy w Skandynawii.

Fly Pike to bardzo wszechstronna przynęta na którą łowi się nie tylko na zestaw muchowy, ale też na klasyczny spinning i casting.

Jej szeroki wachlarz zastosowań czyni ją bardzo wyjątkową. Jest niesłychanie skuteczna na płytkich, zarośniętych akwenach, które uwielbiają zębate. Odpowiednio uzbrojona doskonale sprawdza się także na głębszych partiach wody.

Wiggle Tail idealnie nadaje się pod różne systemy zbrojeń, a tym samym prezentacji:

SPINNING/CASTING:

  • Zestaw z czeburaszką – najbardziej standardowa forma zbrojenia, której to wagą dokładnie ustalasz prezentację muchy dostosowując do rodzaju i głębokości łowiska. Przy łowieniu na płytkich łowiskach najlepiej sprawdzają się obciążenia do 5g.
     
  • Zestaw Carolina Rig – mucha na tym zestawie świetnie prezentuje swoje walory swobodnie pracując i poddając się ruchom wody. Dystans między ciężarkiem a przynętą powinien wynosić ok. metra, natomiast sam odcinek przyponu najlepiej zbudować z fluorocarbonu. Jest to bardzo często wykorzystywany zestaw wśród pasjonatów tych przynęt!

Każdy wędkarz który choć raz sprawdził nad wodą szczupakowe muchy pozostał ich wiernym fanem. Wykonane są z dokładną starannością i wysokiej jakości materiałów.

Fly Pike Wiggle Tail to przynęta, która spisze się na każdym łowisku w którym występują szczupaki. Sprawdzi się zwłaszcza tam, gdzie woda jest niesamowicie przebłyszczona przynętami gumowymi, woblerami, czy blachami.

29,99

Właściwości wariantu:
DŁUGOŚĆ: 15-16cm

Dostępność: dostępny

Mucha wykonana przy użyciu kombinacji materiałów syntetycznych i naturalnych, co powoduje bardzo płynną pracę, która mocno oddziaływuje na impuls drapieżcy mający wpływ na podjęcie ataku przez szczupaka. Bardzo ostry, mocny i wytrzymały hak użyty w produkcji pewnie trzyma największe okazy zębatego. Dzięki swojej naturalnej i niespotykanej pracy, możemy przechytrzyć największą wodną "wygę". Projekt kolorystyczny tych przynęt powstał w oparciu wieloletnich prób autora na łowiskach polskich. Materiały barwione w technologii UV.

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA!
Na życzenie możemy wykonać tą przynętę do wielkości 30 cm, w systemie dwuhakowym lub hak + kotwiczka.
Wystarczy do nas napisać email: kontakt@spinningomania.pl lub zadzwonić pod nr: 782443101

Muchy szczupakowe