Jerk Fiolet 9cm 35g tonący

Modele jerków 9cm charakteryzują się mocnym lusterkowaniem na boki wykorzystując cały swój potencjał. Tym jerkiem można "zagrać" tak, jak chcemy zaprezentować go drapieżnikowi! Prowadząc tą przynętę jednostajnie zatacza wyraźne łuki mocno się wykładając, a w momencie gdy będziemy prowadzili go z przerwami, genialnie imituje zranioną rybę. Podszarpując z kolei - zatacza zdecydowane łuki lekko skręcając i lusterkując.

Kultowa i łowna przynęta zwłaszcza na jesienne szczupaki, a przy tym w towarzystwie wyjątkowej i bardzo przemyślanej kolorystyki! 

31,90

Właściwości wariantu:
DŁUGOŚĆ: 9cm

Dostępność: dostępny

Materiał użyty podczas budowy tego woblera niezależnie od koloru świetnie odbija spod niego refleksy, gdzie w połączeniu ze strukturą tworzy imitację rybiej łuski wzbudzając zainteresowanie drapieżnika z daleka prowokując go do ataku. Każdy z tych woblerów uzbrojony jest w niesamowicie chwytliwe, BARDZO OSTRE i mocne kotwice ze stali wysokowęglowej, oraz mocnych kółek łącznikowych.

Kolejnym atutem tych woblerów jest ich "lotność", dzięki czemu możemy obławiać płytkie łowiska z większego dystansu nie płosząc ryb. 

Jerki to nie tylko kultowe przynęty na szczupaka, ale także na sandacze, duże okonie, a coraz częściej wykorzystywane przy połowie sumów!

Jeżeli jesteś fanem jerków to te modele powinny być obowiązkowo w Twoim pudełku! A jeżeli zaczynasz z nimi przygodę - jest to rodzaj woblerów, gdzie jak je nie poprowadzisz tak świetnie będą wabiły drapieżnika! Sprawdź ich skuteczność osobiście!

Jerki 9cm