Jerk Roach 7cm 24g tonący

Jerki Jacka Mirowskiego znane są już od lat i mają ogromną rzeszę fanów, którzy cenią je zarówno za nieszablonowy wygląd, a przede wszystkim za wyjątkową pracę! Przy klasycznym zwijaniu nie tylko charakteryzują się typową dla jerków pracą, ale pięknie się wykładają lusterkując. Podczas podszarpnięć żwawo odchodzą na boki nadając przynęcie naturalne zachowanie małego żywca. 

Bardzo skuteczna przynęta na szczupaki w kapitalnych i łownych kolorach! Świetna propozycja na ciepłe pory roku gdzie drapieżnik ugania się za drobnicą, oraz tam gdzie szczupaki żerują na mniejszych żywcach.

 

30,00

Właściwości wariantu:
DŁUGOŚĆ: 7cm

Dostępność: dostępny

Materiał użyty podczas budowy tego woblera niezależnie od koloru świetnie odbija spod niego refleksy, gdzie w połączeniu ze strukturą tworzy imitację rybiej łuski wzbudzając zainteresowanie drapieżnika z daleka prowokując go do ataku. Każdy z tych woblerów uzbrojony jest w niesamowicie chwytliwe, BARDZO OSTRE i mocne kotwice ze stali wysokowęglowej, oraz mocnych kółek łącznikowych.

Kolejnym atutem tych woblerów jest ich "lotność", dzięki czemu możemy obławiać płytkie łowiska z większego dystansu nie płosząc ryb. 

Jerki to nie tylko kultowe przynęty na szczupaka, ale także na sandacze, duże okonie, a coraz częściej wykorzystywane przy połowie sumów!

Jeżeli jesteś fanem jerków to te modele powinny być obowiązkowo w Twoim pudełku! A jeżeli zaczynasz z nimi przygodę - jest to rodzaj woblerów, gdzie jak je nie poprowadzisz tak świetnie będą wabiły drapieżnika! Sprawdź ich skuteczność osobiście!

Jerki 7cm