Królik Fox Two Tale

Królik Fox Two Tale jest nową i innowacyjną przynętą sandaczową, która jest odpowiednikiem klasycznego koguta.

Zamysłem powstania modelu Two Tale było stworzenie przynęty, która będzie odwzorowywać pierwotny przydenny pokarm sandacza jakim jest np rak. Dwa pasma króliczej sierści umocowane od boku zachowują się bardzo naturalnie, a gdy dotrą do dna - delikatnie pracują imitując szczypce raka. Sylikonowe nitki z brokatem stale odbijają refleksy pod wodą, zwracając uwagę drapieżnika już z odległości.

Królik jest przynętą dedykowaną pod metodę opadu, zarówno na rzeki, jeziora, czy zbiorniki zaporowe. Nawet gdy jest pozostawiony na dnie - wciąż pracuje, gdyż każdy, nawet najmniejszy ruch wody wprowadza królicze futro i nitki w falowanie. 

23,00

Właściwości wariantu:
DŁUGOŚĆ: 12-13 cm,
WAGA: 10 g

Dostepność: sprzedany

Królik Fox Two Tale to przynęta zbudowana z najlepszych materiałów jakie są dostępne na rynku, co z pewnością przełoży się na długość i trwałość jej użytkowania. Królik stworzony jest z komponentów takich jak:

 

  • Królicze, farbowane futro najwyższej jakości
  • Sylikonowe nitki, które mają podwyższoną odporność na pękanie, urywanie się
  • Główka jigowa od Artura Gierczaka - ręcznie malowana z niesamowicie odpornego lakieru na wszelkiego rodzaju twarde, kamieniste dno. Bardzo mocny i ostry hak to główny atut tych główek. Oprócz tego dodatkowym elementem wpływającym nie tylko na estetyczne walory, ale także przykówające uwagę ryb jest główka z okiem.

Króliki sandaczowe Nowość!