Męskie buty Montana Carbon Edition 131

Montana Carbon Edition 131
Sugerujemy wybór większego rozmiaru. 

Buty Montana marki GRAFF, to wysokiej jakości, specjalistyczne obuwie dedykowane dla osób aktywnych.

Projektując but szczególna uwaga, została zwrócona na jego wytrzymałość oraz użytkowość. Przy stosunkowo lekkiej budowie udało się wypracować obuwie zapewniające wysoki komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie wzmożonych aktywności. Dzięki membranie BRATEX® o parametrach paroprzepuszczalności i wodoszczelności (10000 mm H2O/10000 g/m2/24 h) obuwie jest wodoodporne oraz zapewnia cyrkulacje powietrza, pozwalając naszym stopom „oddychać” nawet w wysokotemperaturowych warunkach. 

Zewnętrzna warstwa została pokryta specjalną apreturą DRY CARE®, która sprawia, że woda swobodniej spływa po jej powierzchni, a brud mniej do niej przywiera. Dodatkowo całość została zabezpieczona filtrem UV, chroniącym but przed wybarwieniami. W konstrukcji butów trekkingowych Montana zastosowaliśmy system absorpcji energii, zapewniający pełną ochronę stopy ze szczególnym uwzględnieniem pięty i ścięgna Achillesa.

Obuwie Montana jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych szukających uniwersalnego obuwia, świetnie sprawdzającego się w trekkingu/wędkarstwie czy też w trakcie spacerów. Jego uniwersalno-użytkowy charakter sprawia, że jest to but dla każdego.

Specfikacja:

wodoodporność oraz 
oddychalność
 dzięki membranie 
BRATEX®
apretura 
DRY CARE®
, która sprawia, że woda swobodniej spływa po powierzchni buta, a brud mniej do niego przywiera.
trwała podeszwa, amortyzująca wstrząsy i charakteryzująca się dobrą przyczepnością do podłoża
wzmocnione i wodoszczelne czubki butów
elementy odblaskowe dla zwiększenia bezpieczeństwa
profilowana wkładka z pianki;
but z oddychających materiałów syntetycznych
filtry UV
kontrastowe wytrzymałe sznurowadła
 

WAŻNE: w przypadku zwrotów prosimy odesłać buty na nasz adres wraz z opakowaniem. Bardzo prosimy o nieutylizowanie i nie niszczenie pudełka na buty w celu usprawnienia wymiany obuwia lub zwrotu. Więcej na temat zwrotów przeczytacie pod tym adresem.

 

Rozmiar    Rozmiar wkładki (w mm)
40    260
41    267
42    273
43    280
44    287
45    293
46    300

459,00

Właściwości wariantu:
Rozmiar: 39

Dostępność: dostępny

Obuwie