Męskie Kalesony Termoaktywne DUO SKIN 200 (906-1)

Bielizna termoaktywna GRAFF za sprawą wykorzystania dzianiny DUO SKIN 200 wykonanej z włókien poliamidowych i mikrowłókien z wprowadzonymi na stałe jonami srebra, skutecznie ogranicza rozwój bakterii na skórze oraz minimalizuje uczucie zapachu potu. Ponadto idealnie dopasowuje się do ciała, gwarantuje swobodę ruchów oraz wygodę użytkowania. Kalesony dla mężczyzn z podwyższonym stanem.

Płaskie szwy
Oddychająca
Szybkoschnąca
Elastyczna
Bakteriostatyczna
Profesjonalna bielizna termoaktywna dla osób aktywnych

Bielizna termoaktywna z serii GRAFF BIOACTIV, która świetnie chroni Twoją skórę zarówno przed przegrzaniem, jak i przed wychłodzeniem. Została zaprojektowana z myślą o sezonie wiosennym i jesiennym, dla osób aktywnych, uprawiających trekking, lubiących wyprawy do lasu, w góry czy nad wodę. Bielizna została tak zaprojektowana, aby odprowadzać wilgoć na zewnątrz jak również szybko schnąć. To właśnie dzięki temu zapobiega wydzielaniu się przykrego zapachu potu. Bielizna GRAFF BIOACTIV jest bakteriostatyczna, antyalergiczna, delikatna i sprężysta, więc idealnie przylega do ciała.

Tajemnica doskonałości naszej bielizny tkwi w tym, że pot w postaci pary wodnej błyskawicznie przenika przez wewnętrzną warstwę bielizny i od razu zostaje zaabsorbowany przez warstwę zewnętrzną, która zapewnia szybkie odprowadzenie go na zewnątrz. Dzięki temu użytkownik nie ma przykrego uczucia wilgoci, czuje się sucho, jest mu ciepło i przyjemnie.

67% Poliamid ( w tym 32 % mikrowłókien z jonami srebra zawartymi w polimerze )
33% Poliester
Pranie normalne w temperaturze nieprzekraczającej 40°C
Nie wybielać!
Suszenie w pozycji pionowej

139,00

Właściwości wariantu:
Rozmiar: S

Dostępność: dostępny

Bielizna termoaktywna