NOWOŚĆ! Syrena Spinningomania V 3

Syrena jest gumowym rodzajem przynęty typu jaskółka, które są bardzo znane i doceniane wśród wielu spinningistów. Wybrzuszony i smukły korpus na którym umieszczona jest struktura łuski w połączeniu z bardzo przemyślaną kolorystyką i ogonem, który reaguje na każdy ruch wędziskiem, mocno przypadły rybom do gustu! 

Świetnie sprawdza się podczas połowu sandaczy, szczupaków, a także okoni, pstrągów i innych ryb drapieżnych żerujących na żywcu, którą powinieneś posiadać w swoim sztandarowym arsenale!

MARKOWE, MEGA ŁOWNE KOLORY SPINNINGOMANII DOSTĘPNE TYLKO U NAS!

3,50

Właściwości wariantu:
DŁUGOŚĆ: 7 cm,
RODZAJ: Jaskółka

Dostępność: dostępny

Syrena jest Polskim produktem hand made, który powstał od podstaw - projektu 3D, stworzenia formy, po ręczne odlewy i malowanie. Kształt Syreny jest realizacją wynikającą z wędkarskich lat doświadczeń, co w praktyce odzwierciedliło się niesamowitymi efektami nad wodą!

Swój potencjał ujazuje w takich technikach jak:

Łowienie z opadu - najbardziej popularna forma prezentacji jaskółki, którą uzbraja się w klasyczną główkę jigową, trójkątną, Wooble jig, Finkaa, a także w czeburaszkę. Zarówno w czasie słabych brań, a przede wszystkim w okresie późnej jesieni, warto prowadzić Syrenę w wolnym opadzie na lekkiej główce.

Drop Shot - metoda dla której Syrena jest po prostu stworzona! Zestaw Drop Shot konstrukcyjne jest dość podobny do zestawu z bocznym trokiem, lecz z tą różnicą, że haczyk(przeznaczony do tej metody) zawiązany jest na przyponie z fluorocarbonu prostopadle do niego, na którego końcu umiejscowiony jest ciężarek. Drop Shot wykorzystywany jest w warunkach późnej jesieni, kiedy woda jest już mocno ochłodzona i potrzebna jest dłuższa prezentacja przynęty, a także w miejscach trudnych do obłowienia jak zatopione drzewa, karcze itp. Tą metodą w Polsce z wielką skutecznością łowi się sandacze, okonie, klenie, pstrągi, oraz wiele innych gatunków ryb.

Vertical - bardzo znana metoda za granicą i coraz bardziej praktykowana w Polsce z niesamowicie dużymi efektami! Metoda ta polega na prezentacji przynęty pod łodzią z wykorzystaniem echosondy, przy której używa się przede wszystkim jaskółek! Syreny choć są to wędkarskie nowości, mają za sobą wiele debiutów w tej metodzie! Na swoim koncie mają wiele sandaczy, szczupaków, okoni, a także boleni i sumów!

Jaskółki