PRZETWORNIK MEGA LIVE IMAGING

Zobacz ryby w czasie rzeczywistym, w mgnieniu oka. MEGA Live Imaging zapewnia najbardziej imponujący sonar na żywo na wodzie, umożliwiając oglądanie ryb i struktur w czasie rzeczywistym, zasilany niezrównaną szczegółowogścią MEGA Imaging®. Ta zgłoszona do opatentowania technologia zapewnia widok na zewnątrz, w dół i wokół łodzi z absolutną przejrzystością, a nawet pozwala obserwować, jak ryby obgryzają przynętę. Ten dodatkowy przetwornik jest montowany na wale silnika do trolingu i zapewnia trzy różne widoki sonaru na żywo; Tryby Down, Forward i Landscape z dołączonym uchwytem montażowym.

 

MEGA obrazowanie na żywo

Zobacz ryby i struktury w czasie rzeczywistym, bez przerw w pokryciu sonaru, dzięki niezrównanej szczegółowości i przejrzystości MEGA Imaging® w całym widoku sonaru.

Zobacz wszystko w dole, na zewnątrz i wokół łodzi za pomocą sonaru na żywo. Wybierz jeden z wielu trybów przeglądania; Do przodu, do dołu i poziomo, dzięki dołączonemu mocowaniu wału silnika do trolingu.

Trzymaj ryby i przynętę w zasięgu wzroku dzięki detalom MEGA Imaging® i zoptymalizowanemu kątowi stożka sonaru, zapewniając szerokie pokrycie sonaru bez poświęcania precyzji namierzania poszczególnych ryb.

Oznaczaj i wyświetlaj punkty na ekranie sonaru MEGA Live Imaging, aby zapamiętać produktywne łowiska na następny raz, po sparowaniu z opcjonalnym odbiornikiem GPS z czujnikiem kursu (AS GPS HS).

Podłącz MEGA Live Imaging do kompatybilnych modeli Humminbird za pomocą dołączonego kabla Ethernet. Do instalacji nie jest wymagana zewnętrzna skrzynka sonaru, co pozwala na podłączenie opcjonalnego źródła sonaru, takiego jak MEGA 360 Imaging® lub Built-in MEGA Imaging®, do tej samej głowicy sterującej.

Kompatybilne głowice sterujące Humminbird: wszystkie modele APEX™️, wszystkie modele SOLIX®️ i HELIX®️ 8-12 G3N i HELIX 7-15 G4N (musi być modelem MEGA Side Imaging lub MEGA Down Imaging).

W celu uzyskania optymalnej wydajności sonaru zaleca się stosowanie MEGA Live Imaging z dowolnym silnikiem do trolingu Minn Kota®️ Ultrex™️ lub silnikiem do trolingu Minn Kota®️ Fortrex®️ wyposażonym we wbudowany MEGA Imaging®️.

Zawiera: przetwornik MEGA Live Imaging z regulowanym wspornikiem montażowym, kabel zasilający 10', kabel Ethernet 20' i elementy montażowe.

Silnik do trolingu i akcesoria MEGA 360 Imaging nie wchodzą w skład zestawu.

2-letnia ograniczona gwarancja

 

MEGA LIVE IMAGING

10590,00

Właściwości wariantu:

Dostępność: dostępny

   
  0082324055812

Humminbird