Syrena Shad Cherry

Syreny Shad to nowa seria ripperów na 2021 rok będąca kontynuacją kultowych i sprawdzonych na wielu łowiskach Syren Jaskółek. Są to wszechstronne przynęty spinningowe. Mniejsze modele doskonale sprawdzą się na okonie, klenie, jazie i pstrągi. Modele 7 cm z kolei są przynętami bardzo uniwersalnymi i atrakcyjnymi dla każdych ryb drapieżnych. Nie przejdzie obojętnie obok niej żaden sandacz, boleń, szczupak, czy okazały okoń - tego możesz być pewien!

Głównym założeniem podczas udoskonaleń tego modelu było stworzenie przynęty opadowej, dlatego przy jego produkcji wykorzystano średniej miękkości plastizolu. Dzięki temu w połączeniu z korpusem Syreny i jej detalami łuski wiernie imituje prawdziwy narybek.

Shad jest stworzony do takich metod jak: łowienie z opadu, boczny trok, czy drop shot. Ręcznie odlewane, oraz ręcznie malowane. Dostępne w 12 sprawdzonych kolorach, oraz dwóch rozmiarach - 5 i 7 cm.

3,50

Właściwości wariantu:
DŁUGOŚĆ: 5 cm

Dostępność: dostępny

Syreny Shad są Polskim produktem Hand Made wykonanym od początku do końca ręcznie. Wszystkie modele z serii zostały stworzone w programie 3D względem wędkarskich lat doświadczeń, gdzie powstały ich korpusy, następnie formy. 

Syreny Shad