Żuk classic

Piankowe żuki to kapitalne przynęty na klenie i jazie poławiane wiosenną, oraz letnią porą, gdy ryby żerują na owadach. Duże uznanie zyskały również wśród fanów połowu pstrągów i lipieni. Żuki są mocną alternatywą dla woblerów, oraz przynęt gumowych, ponieważ mają szeroki zakres prezentacji. Korpus żuczka wykonany jest z pływającej pianki, która jest zbudowana na haczyku bezzadziorowym i wolframowej główce, co sprawia że przynęta opada na dno, ale jej odwłok się unosi i naturalnie zachowuje względem ruchu wody. To czyni tą przynętę wyjątkową i niesłychanie skuteczną podczas połowu ostrożnych i okazałych ryb!

Żuk to typowa przynęta spinningowa pod zestaw ultra light, jak również pod klasyczny zestaw muchowy. Prezentacja tej przynęty to wachlarz możliwości - od klasycznego opadu, poprzez powolne ściąganie z podszarpywaniem, aż po zastosowanie zestawu z bocznym trokiem, a nawet przepływanki ze spławikiem!

9,00

Właściwości wariantu:
DŁUGOŚĆ: 2,5 cm,
WAGA PRZYNĘTY: 3 g

Dostępność: dostępny

Żuczek wykonany jest z pływającej pianki i naturalnej sierści, uzbrojony w haczyk bezzadziorowy i główkę wolframową o wadze 2 g.

Piankowe żuczki NOWOŚĆ!