Minn Kota Terrova I-Pilot Link 80 LBS 60" 24V bez pedału nożnego

Minn Kota Terrova I-Pilot Link 80 LBS 60" 24V bez pedału nożnego

Terrova to jeden z najpopularniejszych i chętnie wybieranych modeli silników trollingowych Minn Kota. Co sprawia, że tak jest? Wystarczy zacząć od samego systemu trollingowego GPS i-Pilot Link, w tym Spot-Lock, 80 LBS siły uciągu, aż po bezwysiłkową konstrukcję wspomagania podnoszenia. Wszystko to sprawia, że Terrova jest nie tylko bardzo innowacyjnym modelem, ale przy tym jest obdarzona bardzo dużym zaufaniem, dzięki swej niezawodności! Wybrane modele Terrova wyposażone są w sonar MDI (Mega Down Imaging), lub US2 (Universal Sonar 2).


Min Kota Terrova i-Pilot Link posiada takie cechy, jak:

  • Lift-Assist - zespół sprężyn sprawiający, że chowanie silnika za każdym razem nie wymaga wysiłku.
  • Dźwignia chowania/opuszczania - naciśnij tę dźwignię, a opadające rampy same zsuną Twój silnik trollingowy do wody! Kiedy będziesz chciał go schować, system Lift-Assist pomoże Ci to zrobić bez wysiłku!
  • i-Pilot Link - zintegrowany system trollingowy GPS i-Pilot Link, zapewnia bezprocedensową kontrolę nad łodzią, łącząc silnik trollingowy z echosondą Humminbird. Steruj silnikiem za pomocą pilota Link z dużym, kolorowym i dotykowym wyświetlaczem w języku Polskim, lub poprzez podłączoną echosondę. Korzystaj z funkcji Spot-Lock, nagrywaj ścieżki, podążaj za konturami głębokości, automatycznie nawiguj do swoich ulubionych miejsc, kontroluj prędkość,kierunek i nie tylko!
  • Spot-Lock - system, który Cię utrzyma w miejscu z niesamowitą dokładnością GPS! Dostępny w systemie i-Pilot GPS, który jest fabrycznie zainstalowany. Spot-Lock daje Ci pewność pozostania w idealnym punkcie na każdym łowisku, nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Dzięki dołączonemu do zestawu czujnikowi kursu, możesz użyć funkcji Jog, aby przesunąć lokalizację Spot-Lock o pięć stóp w dowolnie wybranym przez siebie kierunku. Aktywuj Spot-Lock za pomocą pilota i-Pilot, lub poprzez echosondę Humminbird.
  • AutoPilotTMautomatyczna nawigacja w wybranym przez Ciebie kierunku! Aktywuj AutoPilot poprzez pilota i po prostu wskaż gestem, w jakim kierunku ma Ciebie zabrać silnik, utrzymując przy tym idealny kierunek trasy, pokonując wiatr, prąd wody i fale.
  • Push-to-Test - miernik stanu baterii, gdzie wystarczy nacisnąć przycisk na głowicy silnika, aby natychmiastowo uzyskać informację o stanie naładowania akumulatora, jaki Ci pozostał.
  • Digital MaximizerTM - zapewnia do 5 razy dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora. Te silniki trollingowe pozwalają ustawić płynną i dokładną prędkość, dostarczając przy tym tyle mocy, ile potrzebujesz, oszczędzając baterię na cały dzień wędkowania.
  • Weedless WedgeTM 2 - to autorskie, specjalnie zaprojektowane przez markę Minn Kota, łopatki śruby silnika. Dzięki odchylonym to tyłu, rozszerzonym otrzom, doskonale rozpraszają podwodną roślinność, nie dopuszczając do owinięcia się jej wokół niego.
  • Niezniszczalny wał kompozytowy - serce silnika trollingowego Minn Kota, które jest objęte dożywotnią gwarancją producenta!
  • Kompatybilność z aplikacjami: sterowanie i-Pilotem bezpośrednio z urządzeń Apple, oraz Android, za pomocą aplikacji mobilnej Minn Kota i-Pilot. Dzięki niej otrzymujesz pełną kontrolę nad prędkością, sterowaniem, funkcją Spot-Lock, AutoPilotTM, a także możesz poprzez nią aktualizować oprogramowanie i-Pilot.

14790,00   11832,00

Właściwości wariantu:
Sonar: Bez sonaru,
Pedał nożny: Bez pedału,
Długość kolumny: 152 cm,
Napięcie: 24V,
Maximizer: Tak,
Rodzaj wody: Słodka woda

Dostępność: dostępny

Minn Kota