Minn Kota PowerDrive 55LBS 54”/137 CM 12V / z sonarem US2 /bez pedału

Minn Kota PowerDrive 55LBS 54”/137 CM 12V / z sonarem US2 /bez pedału

Silnik trollingowy, który jest w pełni poradzić sobie ze wszystkim, co przyniesie każdy dzień wędkowania. PowerDrive™ cechuje najnowsza technologia z pewną mocą użytkową i łatwą obsługą. A dzięki kolumnie, która jest mocna, smukła i wytrzymała, jest w stanie znieść wszelkie uderzenia o podwodne przeszkody.

Dźwignia zwalniająca: Łatwe wchodzenie i wychodzenie z wody. Wystarczy nacisnąć dźwignię, aby opuścić silnik do trolingu, a gdy nadejdzie czas, aby ruszyć, łatwo i bezpiecznie można go złożyć.

i-Pilot® GPS Trolling System: Najbardziej zaufany system GPS w wędkarstwie. i-Pilot® wykorzystuje GPS do sterowania silnikiem do trolingu z niesamowitymi funkcjami, które pozwalają utrzymać się na rybach. Ustawiaj blokady punktowe, nagrywaj ścieżki, kontroluj prędkość i sterowanie i nie tylko. i-Pilot sprawia, że ​​pozycjonowanie i sterowanie łodzią jest automatyczne, a sterowanie można wykonywać z czytelnego, dużego ekranu LCD.

Spot-Lock: wystarczy nacisnąć przycisk, a Spot-Lock utrzyma Cię w miejscu z niezrównaną dokładnością GPS. Dostępna w systemach i-Pilot GPS funkcja Spot-Lock umożliwia automatyczne pozostawanie na szczycie dowolnego produktywnego łowiska, bez dotykania silnika do trolingu.

Universal Sonar 2: Utrzymuje przetwornik i okablowanie całkowicie ukryte i chronione, przepuszczając wszystko przez wał silnika do trolingu za pomocą ekranowanych złączy.

AutoPilot™: Automatycznie nawiguj łodzią w wybranym kierunku. Wystarczy skierować głowicę silnika do trolingu w kierunku, w którym chcesz podróżować, aktywować funkcję AutoPilot™, a silnik do trolingu automatycznie utrzyma Cię w tym kierunku, nawet korygując wiatr, fale i prąd.

Push-to-Test Battery Meter: Naciśnij przycisk, aby uzyskać natychmiastowy odczyt „stanu naładowania”.

Digital Maximizer™: Zapewnia do 5 razy dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora. Te silniki do trollingu o zmiennej prędkości pozwalają ustawić dokładną prędkość i dostarczają tylko tyle mocy, ile potrzebujesz, oszczędzając baterię na cały dzień wędkowania.

Weedless Wedge™ 2 Prop: Dzięki odchylonym do tyłu, rozszerzonym ostrzom, które przebijają się przez cokolwiek bez wyczerpujących siekań i rąbania, Weedless Wedge™ 2 jest jednym z najbardziej zaufanych rekwizytów w wędkarstwie.

Niezniszczalny wał kompozytowy — gwarancja na całe życie: Rdzeniem silnika do trolingu Minn Kota jest niezniszczalny wał kompozytowy. To wyłączność Minn Kota i gwarantujemy ją dożywotnio.

Kompatybilność z aplikacją mobilną: Steruj i-Pilotem bezpośrednio z urządzenia Apple® lub Android™ za pomocą naszej aplikacji mobilnej. Otrzymujesz szybką kontrolę nad prędkością, kierowaniem, funkcją Spot-Lock i zaawansowanym autopilotem — a także możliwość aktualizacji oprogramowania i-Pilot.

Chłodna, cicha moc: Każda jednostka dolna Minn Kota działa chłodno, aby wydłużyć żywotność silnika do trolingu i pozostaje cicha.

Silniki do trolingu i-Pilot PowerDrive nie zawierają i nie są kompatybilne z pedałem nożnym.

W zestawie: silnik PowerDrive 55 lb. 54", pilot i-Pilot, smycz, podpora MKP-32 i elementy montażowe.

 

10490,00   8392,00

Właściwości wariantu:

Dostępność: dostępny

Model PowerDrive 55 lb. / bez FP / US2 / i-Pilot - 54"
Kod produktu 1358749
UPC 0029402042593
Używane w słodkowodne
Miejsce montażu Mocowanie dziobowe
Styl silnika Elektryczny układ kierowniczy
Maksymalny ciąg 55 funtów.
Napięcie 12
Długość wału 54"
Styl pedału nożnego Niedostępne
Wdrażanie automatyczne/przechowywania Nie
Wspomagane przycinanie Nie
Wspomaganie kierownicy TAk
Asystent podnoszenia Nie
Łucznik Nie
Pilot bezprzewodowy TAk
Wbudowany sonar Echosonda uniwersalna 2
i-Pilot Link GPS Nie
GPS-i-pilot TAk
Autopilot TAk
Copilot Nie
Prędkości Zmienny
Cyfrowy maksymalizator TAk
Miernik baterii TAk
Gwarancja Dwuletnia gwarancja

Minn Kota